2015.10.17.Kadet szf. birkózó OB, Pénzügyőr SE

Szabadfogású OB összefoglalása

Az alig pár éve alakuló Pénzügyőr Sportegyesület kapta meg az idei év kadet szabadfogású bajnokságának rendezését, amit a XXI. kerületi Kazinczy Ferenc Általános Iskola tornacsarnokában száztíz versenyző jelenlétével bonyolítottak le. A mérkőzések 10 óra után két szőnyegen zajlottak, így a döntő mérkőzésekig szőnyegenként 65-65 összecsapás volt.

A Dorogi NC versenyzői egy aranyérmet (Lévai Tamás) 6 dobogós helyezést (Vitek Dárius, Szányi Áron, Vátzi Bálint, Kismóni Botond, Kismóni Móricz, Putnoki Zsolt) valamint két darab 5. helyet (Kovács Győző,Hódi Erik) értek el. Ezzel a remek teljesítménnyel elnyerték a Csepeli BC és a Pénzügyőr SE elől a csapatbajnoki első helyezést.  A versenyzőket Lévai Zoltán és Brilla Gergő vezette.

Bajnokok listája:

42 kg (4): Virág Márk (Hidasnémeti VSC, edzője: Strehling András)

46 kg (3): Tóth Róbert (Vasas SC, edzője: Illés Gergely)

50 kg (9): Farkas Rajmund (Kecskeméti TE, edzője: Tihanics Tibor, Bábszky Gergely, Csapi Antal)

54 kg (11): Magnucz Richárd (Csepeli BC, edzője: Bánkuti Zsolt, Nagy József, Garamvölgyi Gábor)

58 kg (7): László József (Vasas SC, edzője: Illés Gergely, Wöller Gergő)

63 kg (16): Lévai Tamás (Dorogi NC, edzője: Lévai Zoltán, Brilla Gergő)

69 kg (17): Gulyás Botond (PSE, edzője: Gulyás Zoltán, Hajdú Imre)

76 kg (12): Lukács Botond (Csepeli BC, edzője: Bánkuti Zsolt)

85 kg (12): Szurovszki Patrik (PSE, edzője: Hajdú Imre, Gulyás Zoltán)

100 kg (12): Medgyes Tibor (CVSE, edzője: Pap Ferenc, Pap Attila, Kovács Béla)

58 kg: Hódi Erik (5.hely)
63 kg: Lévai Tamás (1.hely), Putnoki Zsolt (3.hely), Gremsberger Bertalan (kiesett)
69 kg: Vitek Dáriusz (2.hely)
76 kg: Kovács Győző (5.hely) , Vátzi Bálint (2.hely), Kismóni Móric (3.hely)
85 kg: Kismóni Botond (2.hely)
100 kg: Vitek Kálmán (kiesett)
+100 kg: Érsek Róbert ( kiesett,lesérült)