2015.02.14. Tatabánya, területi bajnokság
  2015.02.14. Tatabánya, területi bajnokság

2015. február 14-én Tatabánya rendezte az év első észak-nyugat magyarországi területi kötöttfogású bajnokságát, ahol a Dorogi NC, Tokodi BSE, Táti DSE, Nagysápi KSE, Esztergomi BSE, Esztergomi SSE, Tatabányai SC, Tatai AC, Szárligeti SE, Győri AC, Győri BC, Veszprémi Dózsa és a Veszprémi Centrum SE összesen 105 versenyzőt indított.

Az érmek száma, és az, hogy 105 birkózóból 61 a Dorogi NC és a hozzátartozó centrum egyesületek versenyzője volt, jól mutatja a centrum kimagasló munkáját és az egyesületek jó együttműködését. Az már csak hab volt a tortán, hogy az összesített csapatversenyt nagy fölénnyel a dorogi csapat nyerte és a Táti DSE is majdnem felkerült a dobogó harmadik fokára, ugyanis pontok alapján holtversenyben volt a Győri AC csapatával, azonban az aranyérmek száma a győri csapatnak kedvezett.

Észak-nyugat magyarországi diák I-II. és serdülő kötöttfogású területi bajnokság, Tatabánya

 


Diák II. eredmények:
26 kg (4 induló)
1. Kepler Adrián (Dorogi NC)
2. Kiss Róbert (DNC-Tokod)
3. Sebők Kinga (DNC-Esztergomi BSE)
29 kg (4)
1. Lévai Levente (DNC)
2. Göntzöl Katalin (DNC)
3. Farkas Krisztián (DNC)
32 kg (9)
1. Gyuratsits Máté (Győri AC)
2. Juhász Benjamin (DNC)
3. Koller Márk és Papp Barnabás (mindkettő DNC)
35 kg (3)
1. Reznyák Máté (Győri AC)
2. Horgosi Szabolcs (DNC)
3. Ferenczi Benjamin (Tatabányai SC)
38 kg (5)
1. Kismóni Ágost (DNC-EBSE)
2. Molnár József (Győri BC)
3. Kiss Imre (DNC)
42 kg (4)
1. Neichl Arthur (Táti DSE)
2. Taál Marcell (Tatai AC)
3. Nagy Levente (TSC)
46 kg (2)
1. Varga Kerecsen (DNC)
2. Klotz Márk (EBSE)
50 kg (1)
1. Kőrösi László (DNC)
54 kg (1)
1. Katona József (Táti DSE)
58 kg (3)
1. Bazsó Adolf (DNC)
2. Szántó Bence (DNC-Táti DSE)
3. Molnár Dávid (DNC)
63 kg (2)
1. Tiba Dorián (Táti DSE)
2. Mislai Bence (TSC)
69 kg (1)
1. Kardos Marcell (TSC)
+ 69 kg-ban nem volt induló!

Diák I. eredmények:
32 kg (6)
1. Vitek Amadeusz (DNC)
2. Király Kevin (DNC)
3. Keppler Ákos és Kovács Gábor (mindkettő DNC)
35 kg (2)
1. Hódi Bálint (DNC)
2. Gaudi Kevin (TSC)
38 kg (6)
1. Horváth Vanessza (DNC)
2. Krauszberger Erik (DNC)
3. Sebők Kristóf (DNC) és Varga Martin (EBSE)
42 kg (6)
1. Dóczi Mátyás (DNC)
2. Kovács Erik (DNC)
3. Tebele Marcell (TSC) és Vígh Soma (DNC)
46 kg (6)
1. Balázs Bálint (TSC)
2. Kovács Gergely (DNC)
3. Farkas Beatrix (DNC) és Mátyás Balázs (Centrum SE)
50 kg (2)
1. Juhász Elizabeth (DNC)
2. Aradi László (TSC)54 kg (2)
1. Harsányi Roland (TSC)
2. Wenczel Bendegúz (DNC)
58 kg (1)
1. Kapás Máté (DNC)
63 kg-ban nem volt induló!
69 kg (1)
1. Rigó Balázs (Győri AC)
76 kg (1)
1. Kalamán Imre (TSC)
85 kg (1)
1. Deák Zoltán (TSC)
+ 85 kg-ban nem volt induló!

Serdülő eredmények:
38 kg (2)
1. Herinczinger Krisztián (Tokodi SE)
2. Farkas Nándor (TSC)
42 kg (1)
1. Kakucsi Sándor (DNC)
46 kg (2)
1. Spányik Ákos (DNC)
2. Krepsz Kevin (Veszprémi Dózsa)
50 kg (2)
1. Hódi Erik (DNC)
2. Stern Dominik (TSC)
54 kg (2)
1. Mislai Máté (TSC)
2. Borbély Patrik (DNC)
58 kg (2)
1. Gremsberger Bertalan (DNC)
2. Németh Anna (DNC)
63 kg (6)
1. Putnoki Zsolt (DNC)
2. Rajos Richárd (DNC)
3. Pintér Zoltán (Tatai AC) és Lencse Sándor (TSC)
69 kg (4)
1. Klányi Krisztofer (DNC)
2. Gyürky Tibor (TSC)
3. Marton Márk (TSC)
76 kg (3)
1. Vátzi Bálint (DNC)
2. Kiss Norbert (TSC)
3. Berczeli Máté (TSC-Tatai AC)
85 kg (3)
1. Vitek Kálmán (DNC)
2. Laczkó Benedek (Centrum SE)
3. Kiss Roland (TSC)
100 kg (2)
1. Ferge Bálint (TSC)
2. Palkó Bence (TSC)
+ 100 kg (4)
1. Bodnár Patrik (TSC)
2. Krebsz Martin (Veszprémi Dózsa)
3. Schwarz László (Centrum SE)

Összesített pontverseny
1. Dorogi NC
2. Tatabányai SC
3. Győri AC


Fényképek katt ide>>>
Videók katt ide>>>

 

    2019. május 23. Dezső

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó