2013.02.02. Rajos Szikvíz Kupa, Nagysáp
  2013.02.02. Rajos Szikvíz Kupa, Nagysáp

Videók a versenyről, katt ide>>>

 

TELJES EREDMÉNYLISTA:

 

Rajos Szikvíz Kupa

Nyugat-Magyarország

Szf. Területi bajnokság, Nagysáp, 148 induló, 2013.

 

DIÁK II (2002-2003-2004-ben születettek):

26 kg (8 fő):

1. Gyurasits Máté /Győr

2. Papp Barnabás /DOROG

3. Buday Bálint /HVSE

3. Hujbert Dániel /HVSE

5. Szabó Marcell /Tatabánya SC

5. Csonka Bence /Bük

 

29 kg (8 fő):

1. Vitek Amadeusz /DOROG

2. Perger Bence /DOROG

3. Hódi Bálint /DOROG

3. Buti Olivér /HVSE

5. Dömötőr /Bük

5. Molnár József /Győr

 

32 kg (8 fő):

1. Balázs Bálint /Tatabányai SC

2. Vígh Soma /DOROG

3. Sebők Kristóf /DOROG

3. Szakács Gergő /Bük

5. Nagy Gergő /Centrum SE Veszprém

5. Szekér Áron /Kaposvári SI

 

35 kg (4 fő):

1. Dóczi Mátyás /DOROG

2. Bakonyi Levente /Pécs

3. Kolák Szabolcs /Kőszeg

4. Papp Szebasztián /Tatabánya SC

 

38 kg (4 fő):

1. Szokol Levente /Hőszig Szigetvár

2. Gellén Milán /HVSE

3. Kovács Erik /DOROG

4. Harsányi Roland /Tatabányai SC

 

42 kg (5 fő):

1. Nemes Bálint /HVSE

2. Gremsberger Edvin /DOROG

3. Sámuel Máté /Tatabányai SC

4. Szabó Bence /Tatabányai SC

5. Nagy Nándor /DOROG

 

46 kg (5 fő):

1. Takács Ferenc /HVSE

2. Toldi Bálint /Nádasdi DSE Sárvár

3. Kolozsi Hiláriusz /DOROG

4. Nagy Bence /HVSE

5. Ihász Dávid /Centrum SE Veszprém

 

50 kg (4 fő):

1. Rigó Balázs /Győr

2. Kapás Máté /DOROG

3. Szabó Zsombor /DOROG

4. Csabai Máté /Tatabányai SC

 

54 kg (1 fő):

1. Koszorus Gergely /Bük

 

58 kg (0 fő):

           

63 kg (2 fő):

1. Deák Zoltán /Tatabánya SC

2. Nemes Benjamin /Kanizsai BSE

 

69 kg (1 fő):

1. Rézműves Patrik /Kaposvári SE

 

+69 kg (0 fő):

 

 

DIÁK I. (2000-2001-ben születettek):

32 kg (3 fő):

1. Molnár Benett /Nádasdi BSE Sárvár

2. Kakucsi Sándor /DOROG

3. Csonka Klaudia /Bük

 

35 kg (4 fő):

1. Horváth Renátó /DOROG

2. Partos Boldizsár /DOROG

3. Fáth Henrik /Kaposvári SI

4. Király László /DOROG

 

38 kg (4 fő):

1. Spányik Ákos /DOROG

2. Gremsberger Bertalan /DOROG

4. Marx Richárd /DOROG

3. Szekér Olivér /Kaposvári SE

 

42 kg (7 fő):

1. Hódi Erik /DOROG

2. Szekér Szimonetta /DOROG

5. Bélik-Ugrin Koppány /DOROG

3. Lencse Sándor /Tatabányai SC

3. Francsics Erik /Kőszeg

5. Horváth Martin /Tófej

 

46 kg:

1. Putnoki Zsolt /DOROG

2. Gyürky Tibor /Tatabányai SC

3. Bádi Balázs /DOROG

3. Járfás András /Kaposvári SI

5. Babócsa Nikolasz /DOROG

5. Kovács Félix /Bük

 

50 kg (4 fő):

1. Takács István /DOROG-BVSC

2. Bokor Máté /Kőszeg

3. Minyó Bence /Centrum SE Veszprém

4. Schmuk László /DOROG

 

54 kg (4 fő):

1. Vátzi Bálint /Tatabányai SC

2. Rajos Richárd /DOROG

3. Marton Márk /Tatabányai SC

4. Bruchner Dániel /Kaposvári SI

 

58 kg (3 fő):

1. Klányi Krisztofer /DOROG

2. Gögös László /Győr

3. Németh Anna /DOROG

 

63 kg (5 fő):

1. Gáspár Tamás /HVSE

2. Vadócz Ákos /Kaposvári SI

3. Balla János /Tatabányai SC

4. Kiss Roland /Tatabányai SC

5. Papp László /Tatabányai SC

 

69 kg (3 fő):

1. Lackó Benedek /Centrum-Szondi

2. Győr-Varga Krisztián /KASI

3. Kovács Bence /Tatabányai SC

 

76 kg (2 fő):

1. Vitek Kálmán /DOROG

2. Lenner Áron /Tófej

 

85 kg (2 fő):

1. Bodnár Patrik /Tatabányai SC

2. Palkó Bence /Tatabányai SC

 

+85 kg (0 fő):

 

SERDÜLŐ (1998-99-ben születettek):

35 kg (0 fő):

 

38 kg (1 fő):

1. Szányi Áron /DOROG

 

42 kg (2 fő):

1. Horváth Bálint /Pécs

2. Koltai Milán /Tófej

 

46 kg (1 fő):

1. Lévai Tamás /DOROG

 

50 kg (3 fő):

1. Vitek Dáriusz /DOROG

2. Bogdán Roland /Tatabányai SC

3. Novák Benedek /Vasi Volán

 

54 kg:

1. Lakatos Márton /Zalaegerszeg

2. Krebsz Botond /Centrum SE

3. Wertenbach Ádám /Kaposvári SI

3. Papp Szabolcs /Tatabányai SC

5. Rajos Dóra /DOROG

5. Zsupán András /Győr

 

58 kg (6 fő):

1. Farkas Gergő /Vasi Volán

2. Szénási Mihály /Tatabányai SC

3. Kovács Győző /DOROG

3. Aladics Gergő /Kaposvári SE

5. Kátai Richárd /Tatabányai SC

 

63 kg (7 fő):

1. Kismóni Móricz /DOROG

2. Szilágyi Márk /Hőszig Szigetvár

3. Vitek Adrienn /DOROG

3. Török Szilveszter /Vasi Volán

5. Hofekker Richárd /Pécs

5. Gyarmati Kata /DOROG

 

69 kg (3 fő):

1. Béli Attila /Kanizsai BSE

2. Fitos Gergő /Zalaegerszeg

3. Vátzi Roland /Tatabányai SC

4. Gergye Patrik /Vasi Volán

 

76 kg (7 fő):

1. Kismóni Botond /DOROG

2. Paucsa Marcel /Tófej

3. Hungel Félix /Centrum SE

3. Balta Milán /Centrum SE

5. Füri Tamás /Pécs

5. Jancsó Zoltán /Nádasdi SE Sárvár

 

85 kg (6 fő):

1. Galambos Milán /Hőszig Szigetvár

2. Sztancs Csaba /Tatabányai SC

3. Kövesdi Kevin /Tatabányai SC

3. Molnár Adrián /Nádasdi SE Sárvár

5. Horváth Benjamin /Centrum SE

 

100 kg (1 fő):

1. Keszthelyi Martin /Pécs

 

+100 kg (0 fő):

    2019. május 23. Dezső

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó