2012.11.24. Cegléd, Diák II. Kötöttfogású OB
  2012.11.24. Cegléd, Diák II. Kötöttfogású OB

Videók a versenyről, katt ide>>> 

 

Diák II. kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Fábián Pál emlékverseny

Cegléd, 161 fő

 

26 kg (6 induló)

Bajnok: Vitek Amadeusz (Dorogi NC), EDZŐJE: Lévai Zoltán 

2. Kiss Benedek (Szegedi VSE)

3. Borsos Levente (Kőbánya SC)

3. Buti Olivér (Haladás VSE)

5. Nedvig Máté (Érd)

5. Zsumka Máté (Nagyszénás)

 

29 kg (16)

Bajnok: Kecskeméti Dávid (Abony-Nyársapát), EDZŐI: Papp Attila, Papp Ferenc 

2. Zurai Rajmund (Diósgyőri BC)

3. Balázs Bálint (Tatabányai SC)

3. Katona Zoltán (Ceglédi VSE)

5. Szőlősi Balázs (Kiskunfélegyháza)

5. Molnár Tibor (Kaba)

 

32 kg (22)

Bajnok: Tösmagi Attila (Erzsébeti SMTK), EDZŐJE: Kliment László 

2. Gacsal Gergely (Vác)

3. Borbély Ádám (Kazincbarcikai VSE)

3. Benzcik Árpád (Csepeli BC)

5. Filus Erik (Ceglédi VSE)

5. Nagy Zsolt (Sziget SC)

 

35 kg (20)

Bajnok: Spányik Ákos (Dorogi NC), EDZŐJE: Lévai Zoltán 

2. Szivák József (CVSE)

3. Seres Attila (Abony-Nyársapát)

3. Szávai Norbert (Abonyi BC)

5. Fáth Henrik (Kaposvári SI)

5. Dóczi Mátyás (Dorogi NC)

 

38 kg (14)

Bajnok: Botos Bence (Diósgyőri BC), EDZŐJE: Juhász Sándor 

2. Papp Gergely (Törökszentmiklósi BDSK)

3. Varga Raul (ESMTK)

3. Kreisz Ádám (ESMTK)

5. Virág Bogdán (Csepel BC)

5. Kovács Alex (Kiskunfélegyháza)

 

42 kg (15)

Bajnok: Nemes Bálint (HVSE), EDZŐI: Molnár Attila, Veréb István 

2. Nagy Péter (Csepeli BC)

3. Mezei Dáriusz (Érdi Spartacus)

3. Hencz Joel (Univer KTE)

5. Bádi Balázs (Dorogi NC)

5. Mendi Attila (Csabi)

 

46 kg (16)

Bajnok: Korcsog Milán (Csepeli BC), EDZŐJE: Tóth Gábor 

2. Csonka Csaba (Győr)

3. Rigó Gergő (Győr)

3. Végh Artúr (Érdi Sp.)

5. Ijjas Attila (Vasas)

5. Mezei Patrik (Erdi Sp.)

 

50 kg (12)

Bajnok: Rajos Richard (Dorogi NC), EDZŐJE: Lévai Zoltán 

2. Dömök Péter (CVSE)

3. Czeilinger Ádám (Dunaferr SE) 54 kg (8)

3. Veszeli Dániel (Csepeli BC)

5. Sárközi Eduárd (Univer-Kecskeméti TE

5. Fodor Kende (Váci Forma)

 

54 kg (8)

Bajnok: Kőő Roland (Vasas SC), EDZŐJE: Fodor György 

2. Tauber István (CVSE)

3. Mohl Richard (ESMTK)

3. Nagy János (Kaba)

5. Lakatos Lajos (Vasas)

5. Czibolya Máté (Kiskunfélegyháza)

 

58 kg (9)

Bajnok: Klányi Krisztofer (Dorogi NC), EDZŐI: Knyaskó Máté, Kövecs Károly 

2. Bartáki Marcell (Zalaegerszegi BSE)

3. Kunfalvi Bence (Abonyi BC)

3. Bartók Máté (Csepeli BC)

5. Nwaeze Jones (Kaba)

5. Prigyeni Dániel (Vasas)

 

63 kg (3)

Bajnok: Babosi János (Vasas SC), EDZŐJE: Fodor György 

2. Mikle Henrik (TBDSK)

3. Papp László (TSC)

5. –

5. –

 

69 kg (12)

Bajnok: Szőgyi Norbert (Kiskörösi Petőfi), EDZŐJE: Tóth Mátyás 

2. Ubornyák Csaba (Univer KTE)

3. Garami Erik (Orosházi Sp.)

3. Botka Nándor (Kertvárosi BSC)

5. Rézműves Patrik (Kaposvári SI)

5. Deák Zoltán (Tatabányai SC)

 

+ 69 kg (8)

Bajnok: Szilágyi Erik (ESMTK), EDZŐJE: Kruj Tamás 

2. Deák Martin (CVSE)

3. Vígh Zoltán (Gádoros)

3. Szilágyi Attila (FTC-Csévharaszt)

5. Krebsz Martin (Veszprém)

5. Szécsényi Ádám (Kiskunfélegyháza)

 

Csapatverseny

1. Dorogi NC 32p. (4 bajnoki cím) 

2. ESMTK 26p. (2 bajnoki cím)

3. Csepeli BC 26p. (1 bajnoki cím)

4. Cegléd 26p (0 bajnoki cím)

    2019. május 23. Dezső

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó