2012.10.20. Kadet Kötöttfogású OB, Monor.
  2012.10.20. Kadet Kötöttfogású OB, Monor.

A 11 súlycsoportból csak a Pesterzsébetiek tudtak kettőt nyerni, a legnépesebb súlycsoportban azonban a váci Nagy Péter diadalmaskodott. Aranyérmet nyert még a Dél-Zselic, Érd, Tatabánya, Orosháza, Zalaegerszeg, Dorog, Eger és a Vasas SC csapata.

 

Videók megtekintéséhez katt ide>>>

 

Kadet kötöttfogású országos egyéni bajnokság, Monor, 99 induló

 

42 kg (1 induló)

Bajnok: Korom Benjamin (Dél-Zselic SE, edző: Tomsics István)

 

46 kg (4)

Bajnok: Kovács Bence (Érdi Spartacus, edző: Tar Mihály, Südi Gábor)

2. Vilhelm Richárd (UTE)

3. Ferencz Gábor (Vasas SC)

4. Korom Attila (Dél-Zselic SE)

 

50 kg (8). Döntő: Árvai – Kovács 7:0, 1:0

Bajnok: Árvai Márk (Tatabányai SC, edző: Katona Géza, Bacsa Ferenc, Kálmán Péter)

2. Kovács Márk (Kaposvári SKSI)

3. Andrási József (ESMTK)

3. Dömény János (Dorogi NC)

5. Csölle Krisztián (Vác)

5. Horváth Csaba (Abonyi BC-Nyársapát)

 

54 kg (8). Döntő: Kelemen – Sánta 6:4, 4:+4, 6:0

Bajnok: Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus, edző: Hangya János, Páli Sándor)

2. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)

3. Ladjánszki Ádám (Orosházi Spartacus)

3. Kemény Dávid (Vasas SC)

5. Maruzs Roland (Egri VSE)

5. Papp Olivér (Dorogi NC)

 

58 kg (15). Döntő: Lakatos – Horváth 1:0, 3:0

Bajnok: Lakatos Attila (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Sike András, Purczeld Gábor, Kálmán Péter, Kocsis Ferenc)

2. Horváth János (Vasas SC)

3. Antal Dániel (Orosházi Sp.)

3. Torba Erik (Dorogi NC)

5. Balatoni Bence (Monor SE)

5. Zellei Áron (Dunaferr SE)

 

63 kg (15). Döntő: Losonczi – Tóth 2:0, 0:4, 4+:4

Bajnok: Losonczi Ottó (ESMTK, edző: Losonczi Ottó, Sike András, Kruj Iván, Kruj Tamás, Repka Attila)

2. Tóth Martin (Ceglédi VSE)

3. Szél Balázs (Orosházi Sp.)

3. Gergely László (Szigetszentmiklósi SC)

5. Gelencsér Barnabás (Vasas SC)

5. Hódi Kevin (Orosházi Sp.)

 

69 kg (8). Döntő: Tompa – Racolta 4:1, 2:4, 1:0

Bajnok: Tompa Miklós (Zalaegerszegi BSE, edző: Gerencsér Zoltán, Berzica Ferenc)

2. Racolta Eduárd (ESMTK)

3. Hornyák Lajos (Tatabányai SC)

3. Simor Bence (Dorogi NC)

5. Czug Bence (Tatabányai SC)

5. Bódi Mihály (Monor SE)

 

76 kg (16). Döntő: Nagy – Püspöki 5:0, 5:0

Bajnok: Nagy Péter (Vác, edző: Czifferszki Ákos, Dencsik István)

2. Püspöki Patrik (Baja)

3. Kertész Róbert (FTC)

3. Juhász Balázs (Kőbánya SC)

5. Pozsár Attila (KSC)

5. Gelegonya Kristóf (Orosházi Sp.)

 

85 kg (11). Döntő: Szentes – Gajdán 1:0, 2:0

Bajnok: Szentes Kristóf (Dorogi NC, edző: Lévai Zoltán)

2. Gajdán János (Orosházi Sp.)

3. Ficz Géza (Dorogi NC)

3. Dolinszki Norbert (Dorogi NC)

5. Lakatos Róbert (Egri VSE)

5. Koperdák Miklós (Niké SE)

 

100 kg (8). Döntő: tus, 3:0, 5:0-nál

Bajnok: Török Zsolt (Egri VSE, edző: Gyöngy Attila, Lakatos András)

2. Almási Ferenc (BVSC-GANZ)

3. Nagy Mihály (Sziget SC)

3. Kahr Kristóf (Szegedi VSE)

5. Mernye Krisztián (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

5. Pohorilyák István (Niké SE)

 

+ 100 kg (5)

Bajnok: Láng Zsolt (Vasas SC, edző: Illés Gergely)

2. Rutterschmidt Richárd (Vasas SC)

3. Kathonay Károly (Niké SE)

4. Kakócz Roland (FTC-Gyál)

5. Pirbusz Gergely (Budapesti Spartacus)

 

/Forrás: birkozoszov.hu/

    2019. július 22. Magdolna

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó