2012.10.14. Női diák és serdülő OB, Tatabánya
  2012.10.14. Női diák és serdülő OB, Tatabánya

Videók megtekintéséhez katt ide>>>

 

A Dorogi Nehézatlétikai Club leány birkózói a környéket összefogva Dorogról, Esztergomból, Tokodról és Nagysápról indított versenyzőket az országos bajnokságon. A két szőnyegen megrendezett tornán a dorogiak 4 ezüstéremmel és 5 bronzéremmel tértek haza.

 

Hazai eredmények:

Diák korcsoport, 1999-2000-2001-ben születettek:

40 kg: 2. Dóczi Anna

43 kg: 3. Szekér Szimonetta

46 kg: 2. Kapaló Vivien

52 kg: - Jezsek Krisztina

56 kg: 2. Németh Anna

+56 kg: 3. Gyarmathy Kata - Tóth Roberta - Greznár Regina

 

Serdülő korcsoport, 1997-1998-1999-ben születettek:

46 kg: 2. Rajos Dóra

60 kg: 3. Gyarmathy Anna és Vitek Adrienn

65 kg: 3. Gyarmathy Kata

+65 kg: 5. Tóth Roberta

 

EREDMÉNYEK

 

Serdülő korcsoport:

37 kg (3 induló)

1. Molnár Nikoletta / Abony, Edző: Lőrinczy Attila

2. Faragó Nikoletta / Földes

3. Csikós Diána / Dévaványa

 

40 kg (3 induló)

1. Dollák Tamara / Ceglédi VSE, Edző: Kiss Károly, Nagy Mihály Ferenc, Savanya Ferenc

2. Eke-Rigó Mónika / Kaba

3. Put Alexandra / Hőszig-Szigetvár

 

43 kg (1 induló)

1. Erdei Alexandra / Kaba Edző: Mester Lajos

 

46 kg (4 induló)

1. Réczi Bianka / Tatabánya, Edző: Katona Géza

2. Váncza Ivett / Érd

3. Vaskó Bettina / Csepel

3. Simon Mária / Túrkeve

 

49 kg (3 induló)

1. Török Luca / Tófej, Edző: Szanati József

2. Rajos Dóra / Dorog

3. Berta Szaffi / Tófej

 

52 kg (5 induló)

1. Ványi Bernadett / Földes, Edző: Tőzsér Sándor, Pécsi Imre

2. Kaszás Krisztina / Kaba

3. Ceglédi Renáta / Földes

3. Kecse Hermina / Dévaványa

5. Csernus Alexandra / Univer KTE

 

56 kg

1. Vilhelm Viktória / UTE, Edző: Kapuvári Gábor, Fakan Gábor, Martin Gábor

2. Járfás Luca / KASI

3. Elekes Emese / Kalocsa

3. Wendler Mónika / Tatabánya

5. Kónya Andrea / Dévaványa

5. Papp Enikő / Törökszentmiklós

 

60 kg

1. Reinis Borostyán / Dél-Zselic, Edző: Tomsits István, Eckert Gábor

2. Juhász Beáta / Túrkeve

3. Vitek Adrienn / Dorog

3. Gyarmathy Kata / Dorog

5. Kelemen Tímea / Szigetvár

5. Kiss Alexandra / KASI

 

65 kg (3 induló)

1. Aszódi Rita / Univer-KTE, Edző: Tihanics Tibor, Aszódi Imre

2. Gyarmathy Anna / Dorog

3. Szlávik Orsolya / Törökszentmiklós

 

65+ kg (4 induló)

1. Kulcsár Elizabet / Univer-KTE, Edző: Tihanics Tibor, Gödény Róbert

2. Varsányi Dorina / Dunaharaszti

3. Szokolai Szabina / Dévaványa

3. Tóth Roberta / Dorog

 

Diák korcsoport:

 

28 kg (3 induló)

1. Kaszás Júlia / Kaba, Edző: Meter Lajos

2. Csikós Éva / Dévaványa

3. Csikós Diána / Dévaványa

 

31 kg (4 induló)

1. Costrut Krisztina / Földes, Edző: Tőzsér Sándor, Pécsi Imre

2. Nagy Ramóna / Dunaferr –Enying

3. Balogh Viktória / Túrkeve

3. Rékási Bernadett / Túrkeve

 

34 kg (3 induló)

1. Faragó Nikolett / Földes, Edző: Tőzsér Sándor, Pécsi Imre

2. Gulyás Maja / CVSE

3. Lisnyai Klaudia / Túrkeve

 

37 kg (2 induló)

1. Molnár Nikoletta / Abony, Edző: Lőrinczi Attila

2. Baksa Veronika / Nagyszénás

 

40 kg (3 induló)

1. Dollák Tamara / SZVSE, Edző: Kiss Károly, Nagy Mihály Ferenc, Savanya Ferenc

2. Dóczi Anna / Dorog

3. Eke-Rigó Mónika / Kaba

 

43 kg (6 induló)

1. Szél Anna / Orosházi SP, Edző: ifj. Jeszenszki László

2. Kiss Krisztina / KASI

3. Szekér Szimonetta / Dorog

3. Hudák Réka / Dunaferr

5. Kiss Viktória / Túrkeve

 

46 kg (4 induló)

1. Szabados Noémi / FTC, Edző: Széles József

2. Kapoló Vivien / Dorog

3. Szőllősi Anna / Dunaferr –Enying

3. Bujdosó Bettina / Univer KTE

 

49 kg (5 induló)

1. Bogár Erika / Kiskőrös, Edző: Tóth Mátyás

2. Berta Szaffi / Tófej

3. Turcsányi Renáta / Törökszentmiklós

3. Nyegota Nikolett / Dunaferr

5. Nagy Dorina / Dunaferr-Enying

 

52 kg (7 induló)

1. Ferencz Brigitta / UTE, Edző: Kapuvári Gábor, Fakan Gábor

2. Ványi Bernadett / Földes

3. Kecse Hermina / Dévaványa

3. Kaszás Krisztina / Kaba

5. Csernus Alexandra / Univer KTE

5. Péntek Vanessza / Dunaferr

 

56 kg (5 induló)

1. Elekes Emese / Kalocsa, Edző: Elekes Endre

2. Németh Anna / Dorog

3. Lakatos Dominika / Nagyszénás

3. Kálóczi Adrienn / Hőszig-Szigetvár

5. Kónya Andrea / Dévaványa

 

56+ kg (13 induló)

1. Hortobágyi Eszter / Dunaharaszti MTK, Edző: Lenkó Károly

2. Nagy Bernadett / UTE

3. Szlávik Orsolya / Törökszentmiklós

3. Gyarmati Kata / Dorog

5. Csizmadia Anett / Nagyszénás

5. Füleki Edit / Túrkeve

    2019. július 22. Magdolna

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó