2012.05.26. Cegléd, Leány Diák II-III. és III-IV-es korcsoportú diákolimpia
  2012.05.26. Cegléd, Leány Diák II-III. és III-IV-es korcsoportú diákolimpia

Videók a versenyről, katt ide>>>

 

2012.05.26. Leány II-III. korcsoport Diákolimpia, Cegléd

2000-2001-2002-ben született versenyzők

 

28 kg (4 fő induló)

1. Kaszás Júlia / Kaba

2. Horváth Vanessza / Dorogi NC

3. Balogh Viktória / Túrkeve

4. Rékasi Bernadett / Túrkeve

 

31 kg (4 fő induló)

1. Costrut Krisztina / Földes

2. Nagy Ramóna / Dunaferr SE

3. Halász Anita / Kaba

4. Lisznyai Klaudia / Túrkeve

 

34 kg (8 fő induló)

1. Szarka Szilvia / Túrkeve

2. Popovics Pálma / Eger

3. Kádár Emese / CSABI

3. Balogh Jázmin / FTC-Gyál

5. Baksa Veronika / Nagyszénás

5. Orsós Renáta / Szigetvár

 

37 kg (5 fő induló)

1. Szekér Szimonetta / Dorogi NC

2. Kovács Lívia / Mezőhegyes

3. Balázs Petra / DBC-Szerencs

4. Paréj Vera / Dunaferr

5. Orsós Veronika / Szigetvár

 

40 kg (8 fő induló)

1. Szél Anna / Orosházi Sp.

2. Dajka Melinda / Mezőhegyes

3. Hudák Réka / Dunaferr

3. Rekedt-Nagy Réka / Kiskunfélegyháza

5. Lakatos Mirella / Dél-Zselic

5. Szundi Kata / Dunaferr

 

43 kg (7 fő induló)

1. Bognár Erika / Kiskőrös

2. Komáromi Klaudia / Diósgyőri BC

3. Lakatos Vanessza / Dél-Zselic

3. Arany Beatrix / Szigetvár

5. Komjáti Evelin / Adács

5. Lévai Nikolett / FTC-Gyál

 

46 kg (4 fő induló)

1. Szabados Noémi / FTC

2. Horváth Alexandra / Dunaferr

3. Nyegota Nikolett / Dunaferr

4. Venics Annamária / Szigetvár

 

49 kg (5 fő induló)

1. Ferencz Brigitta / UTE

2. Lakatos Dominika / Nagyszénás

3. Vámos Szabina / Mogyoród

4. Teszák Estella / FTC-Gyál

5. Jezsek Krisztina / Dorogi NC

 

52 kg (1 fő induló)

1. Németh Anna / Dorogi NC

 

56 kg (3 fő induló)

1. Kálóczi Adrienn / Hőszig-Isoteq Szigetvár

2. Gazdag Enikő / UTE

3. Felhő Izabella / Pestszentimrei BSE

 

+56 kg (5 fő induló)

1. Bagy Bernadett / UTE

2. Fülep Zsuzsanna / FTC-Gyál

3. Prigyeni Réka / VASAS-Inárcs

4. Füleki Edit / Túrkeve

5. Garai Gina / Nagyszénás

 

2012.05.26. Leány III-IV. korcsoport Diákolimpia, Cegléd

1997-98-99-ben született versenyzők

 

37 kg (5 fő induló)

1. Dollák Tamara / Szegedi VSE

2. Molnár Nikoletta / Abony

3. Eke Rigó Mónika / Kaba

4. Faragó Nikolett / Földes

5. Földi Alexandra / Dévaványa

 

40 kg (3 fő induló)

1. Szenttamási Laura / ESMTK

2. Bujdosó Bettina / Univer-Kecskeméti TE

3. Put Alexandra / Szigetvár

 

43 kg (4 fő induló)

1. Váncza Ivett / Érdi Sp.

2. Kecse Hermina / Dévaványa

3. Erdei Alexandra / Kaba

4. Dollák Bernadett / Szegedi VSE

 

46 kg (4 fő induló)

1. Réczi Bianka / Tatabányai SC

2. Vaskó Bettina / Csepeli BC

3. Turcsányi Renáta / Törökszentmiklós

4. Csernus Alexandra / Univer-Kecskeméti TE

 

49 kg (5 fő induló)

1. Kaszás Krisztina / Kaba

2. Szabó Jázmin / Kanizsa

3. Török Luca / Tófej

4. Rajos Dóra / Dorogi NC

5. Varga Lilien / Érdi Sp.

 

52 kg (8 fő induló)

1. Járfás Luca / KASI

2. Vitek Adrienn / Dorogi NC

3. Ványi Bernadett / Földes

3. Ceglédi Renáta / Földes

5. Wendler Zsuzsanna / Tatabányai SC

5. Krajnyák Helga / Veszprémi D.

 

56 kg (9 fő induló)

1. Vilhelm Viktória / UTE

2. Elekes Emese / Kalocsa

3. Juhász Beáta / Túrkeve

3. Gyarmathy Kata / Dorogi NC

5. Mikula Anita / Kaba

5. Balogh Brigitta / Törökszentmiklós

 

60 kg (7 fő induló)

1. Kulcsár Elizabet / Univer-Kecskeméti TE

2. Wendler Mónika / Tatabányai SC

3. Gyarmathy Anna / Dorogi NC

3. Kelemen Tímea / Szigetvár

5. Zatykó Boglárka / Nagyszénás

5. Szlávik Orsolya / Törökszentmiklós

 

65 kg (5 fő induló)

1. Aszódi Rita / Univer-Kecskeméti TE

2. Renis Borostyán / Dél-Zselic

3. Szokolai Szabina / Orosházi Sp.

4. Gulyás Mónika / Abaújszántó

5. Bukodi Noémi / VASAS SC

 

+65 kg (5 fő induló)

1. Nyegota Szabina / Dunaferr

2. Varsányi Dorina / Dunaharaszti MTK

3. Hortobágyi Eszter / Dunaharaszti MTK

4. Kopecskó Jáde / Szigetvár

    2019. július 22. Magdolna

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó