2012.04.28. Miskolc, U23 szabadfogású OB
  2012.04.28. Miskolc, U23 szabadfogású OB

1989-1995 között születettek

50 kg (5 induló)

Bajnok: Juhász Bence (Diósgyőri BC, edző: Juhász Sándor, Repka Attila, Lakatos Győző)

2. Pozsonyi László (Túrkevei VSE)

3. Pásztor László (Balkányi SE)

4. Kaponyás Gergő (DBC)

5. Eperjesi Péter (Túrkevei VSE)

 

55 kg (4)

Bajnok: Kelemen Zsolt (Orosházi Spartacus-Túrkevei VSE, edző: Hangya János, Páli Sándor)

2. Nyíri Milán (Csepeli BC)

3. Sánta Ferenc (Dél-Zselic SE)

4. Kiss Sándor (DBC)

 

60 kg (8). Döntő: Kránitz – Németh 1:0, 1+:1

Bajnok: Kránitz Adrián (Orosházi Spartacus, edző: Hangya János, Páli Sándor)

2. Németh Zsolt (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

3. Antal Dávid (Orosházi Spartacus)

3. Andor Tibor (Hőszig-IsoteQ-Szigetvári BSE)

5. Tóth Richárd (Gyöngyös)

5. Knipli Csongor (Dél-Zselic SE-KNSE)

 

66 kg (9). Döntő: Lukács – Németh 2:0, 2:0

Bajnok: Lukács Norbert (Csepeli BC, edző: Bánkuti Zsolt)

2. Németh István (Vasas SC)

3. Sepeczán János (Orosházi Sp.)

3. Kiss Bence (DBC)

5. Lagzi-Kovács Bendegúz (KVSE-Abaújszántó)

5. Makár Gábor (TFSE)

 

74 kg (9). Döntő: Tőzsér – Mohácsi 1:0, 1:+1, 4:0

Bajnok: Tőzsér Sándor (Debreceni Sportcentrum, edző: Tőzsér Sándor)

2. Mohácsi Martin (FTC-Gyál)

3. Ligeti Richárd (Haladás VSE)

3. Molnár Bálint (Haladás VSE)

5. Nagy Márton (DBC)

5. Gubacsi János (Honvéd-Szondi SE)

 

84 kg (12). Döntő: Györgyi – Rögler

Bajnok: Györgyi Péter (Csepeli BC, edző: Bánkuti Zsolt, Gulyás István)

2. Rögler Gábor (KSC-TFSE)

3. Bányi Olivér (Univer-KTE)

3. Madarasi Gábor (Egri VSE)

5. Szél Dávid (Orosházi Sp.)

5. Pusztai Tibor (Orosházi Sp.)

 

96 kg (7). Döntő: Tóth – Adamecz 5:0-nál tus

Bajnok: Tóth Rafael (Ferencvárosi TC, edző: Kiss Sándor, Gulyás István)

2. Adamecz József (Vasas SC)

3. Fodor Tamás (Vasas SC)

3. Szmik Attila (Dunaharaszti MTK-Csepeli BC)

5. Mátyási Tamás (Orosházi Sp.)

 

120 kg (7). Döntő: Csercsics – Fodor 1:0, 5:0

Bajnok: Csercsics Richárd (Haladás VSE, edző: Veréb István)

2. Fodor Péter (Vasas SC)

3. Majoros Ármin Mózes (Egri VSE)

3. Rajczi Gergő (Dél-Zselic SE)

5. Puhr Dániel (HVSE)
 

Csapatverseny:

1. Orosházi Spartacus 21 pont

2. Csepeli BC 19 pont (több arany)

3. Diósgyőri BC 19 pont

 

Forrás: birkozoszov.hu

    2019. július 22. Magdolna

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó