2012.01.21. Érd, szabadfogású birkózóverseny, eredmények
  2012.01.21. Érd, szabadfogású birkózóverseny, eredmények

Videók a versenyről, katt ide>>> 

2012.01.21. Érd eredmények
vegyes korcsoportú birkózó verseny végeredménye

Gyermek II. kcs. (2004-2005-ben születettek):
19kg (6 fő)
1. Virág Henrik / Érd 

2. Török Simon / Mogyoród
3. Gyenes Lehel / DBC-Misi
3. Oszvald László / Budajenő
5. Bucsoca Dávid / ESMTK

23kg (9 fő)
1. Botos Dominik / DBC-Misi 
2. Gazdag Ádám / UTE
3. Kolecz Máté / Tatabánya
3. Lévai Levente / Dorog
5. Zentai Vajk / Budajenő
5. Szinay Szabolcs / DBC-Misi

26kg (1 fő)
1. Jakab Martin / UTE 

29kg (3 fő)
1. Hajba Szabolcs / Haladás
2. Fábián Bálint / Haladás
3. Bíró Balázs / DBC-Misi

32kg (4 fő)
1. Kovács Bence / ESMTK 
2. Nagy Dániel / Haladás
3. Metzl Milán / Érd

Gyermek I. kcs. (2003-2004-ben születettek):
23kg (13 fő)
1. Bereczki Botond / Magyarkanizsa 

2. Nedvig Máté / Érd
3. Berecz Dávid / Magyarkanizsa
3. Gyurasits Máté / Vác
5. Szakács Attila / MÁV-MILON
5. Drigán Xénia / FTC

26kg (27 fő)
1. Kiss Benedek / SZVSE 
2. Bennszky Patrik / CVSE
3. Zurai Rajmund / DBC-Misi
3. Szenttamási Róza / ESMTK
5. Pataki Csongor / ESMTK
5. Simon Áron / DBC-Misi

29kg (20 fő)
1. Posteleki Dávid / DBC-Misi 
2. Szili Gergely / ESMTK
3. Tóth Marcell / FTC-Gyál
3. Balázs Bálint / TSC
5. Szakács Gergő / Bük
5. Szinay Csaba / DBC-Misi

32kg (8 fő)
1. Polák Szabolcs / Kőszeg 
2. Almási Zsuzsa / DBC-Misi
3. Fekete Sándor / Monor
3. Papp György / Kertváros
5. Kőrösi Balázs / DBC-Misi
5. Csonka Benedek / Budajenő

35kg (5 fő)
1. Kellner Dániel / Monor 
2. Wagner Alex / Kiskunfélegyháza
3. Sági Levente / Mogyoród
4. Fraier Csaba / Érd

38kg (4 fő)
1. Ágoston Dávid / FTC 
2. Sokacz Iván / FTC
3. Perger Bence / Dorog
4. Ásvány Gergő / Kertváros

42kg (7 fő)
1. Mátyás Máté / Honvéd-Szondi 
2. Borosi Henrik / Eger
3. Fábián Kristóf / Kőszeg
3. Poczkodi Tamás / DBC-Misi
5. Rácz Zsombor / Monor
5. Nagy Bence / Haladás

46kg (8 fő)
1. Kocsisán Krisztián / UTE 
2. Bencze Roland / ESMTK
3. Pásztor Ákos / Eger
3. Teszák Nándor / FTC
5. Medveczki Gábor / CVSE
5. Dávid Levente / Érd

Diák II. kcs. (2002-2001-ben születettek):

26kg (8 fő) 
1. Vitek Amadeusz / Dorog
2. Katona Zoltán / CVSE
3. Határ Dániel / FTC-Gyál
3. Gacsal Gergely / Vác
5. Lakatos Márió / CVSE
5. Engelbrecht Roland / Dorog

29kg (12 fő)
1. Lukics Alex / SZVSE 
2. Szőllősi Balázs / Kiskunfélegyháza
3. Ágh Attila / Bős
3. Bodzai Roland / FTC
5. Illés Péter / Kőszeg
5. Imre Adrián / Vasi-Volán

32kg (25 Fő)
1. Garbacz Barnabás / Honvéd-Szondi 
2. Harrer Bence / Monor
3. Tősmagi Attila / ESMTK
3. Lukics Martin / SZVSE
5. Filus Erik / CVSE
5. Molnár Benett / Sárvár

35kg (24 fő)
1. Szivák József / CVSE 
2. Balog Csaba / DBC-Misi
3. Kármán György / UTE
3. Spányik Ákos / Dorog
5. Gégény Bence / Eger
5. Mezei Dominik / Érd

38kg (19 fő)
1. Botos Bence / DBC-MISI
2. Veszeli Dániel / Csepel
3. Zsigrai Péter / Érd
3. Horváth Marcel / Érd
5. Horváth Márk / Kőszeg
5. Varga Raul / ESMTK

42kg (14 fő)
1. Nagy Péter / Csepel 
2. Nemes Bálint / HVSE
3. Pető Dániel / VASI-VOLÁN
3. Végh Artúr / Érd
5. Kovács Nikolasz / Madar / SVK
5. Pénzes Péter / Monor

46kg (17 fő)
1. Korcsog Milán / Csepel
2. Rajos Richárd / Dorog
3. Takács Marcel / Naszvad
3. Dömök Péter / CVSE
5. Kecskeméti Sebastian / CVSE
5. Fodor Kende / Vác

50kg (3 fő)
1. Vetési György / FTC-Gyál 
2. Tauber István / CVSE
3. Lebó Sámuel / Trencsén

69kg (5 fő)
1. Szőgyi Norbert / Kiskőrös 
2. Deák Zoltán / TSC
3. Ferge Bálint / TSC
4. Juhász Tibor / Csepel
5. Bedőházy Zsolt / Érd

Diák I. kcs. (1999-2000-ben születettek):

29kg (4 fő)
1. Horváth Renátó / Dorog

2. Piricz Mihály / Csepel
3. Horváth Gábor / SZVSE
4. Katona Tamás / CVSE

32kg (8 fő)
1. Vilhelm Zoltán / UTE 
2. Berta Mike / Érd
3. Szilágyi Szilveszter / PBSE
3. Baliga Marcell / CVSE
5. Szabadföldi Ádám / Érd
5. Faller Martin / VASI-VOLÁN

35kg (14 fő)
1. Váncza István / Érd 
2. Dacher Márk / DBC-Misi
3. Török Tamás / CVSE
3. Kiss Károly / SZVSE
5. Horváth Tamás / DBC-Misi
5. Szekér Szimonetta / Dorog

38kg (13 fő)
1. Szenttamási Tamás / ESMTK 
2. Putnoki Zsolt / Dorog
3. Nagy József / Vác
3. Hódi Erik / Dorog
5. Tunyogi Zoltán / Csepel
5. Lencse Sándor / TSC

42kg (15 fő)
1. Medgyes Viktor / CVSE 
2. Lévai Tamás / Dorog
3. Gyürky Tibor / TSC
3. Mohella Flórián / CVSE
5. Bokor Máté / Kőszeg
5. Hoos Marke / Trencsin

46kg (13 fő)
1. Vátzi Bálint / TSC
2. Takács István / Dorog-BVSC
3. Farkas Levente / Monor
3. Kovács Béla / CVSE
5. Papp Szabolcs / TSC
5. Horváth Zsolt / Csepel

50kg (10 fő)
1. Szőke Alex / ESMTK 
2. Korondi Iván / FTC-Gyál
3. Farkas Gergő / VASI-VOLÁN
3. Babai Dezső / Csepel
5. Kovács Győző / Dorog
5. Ecker Tamás / FTC

63kg (15 fő)
1. Balogh Miklós / ESMTK 
2. Vátzi Roland / TSC
3. Kismóni Botond / Dorog
3. Szabó Bálint / SZVSE
5. Vitek Kálmán / Dorog
5. Kovács Gábor / CVSE

69kg (4 fő)
1. Szabados Márton / FTC 
2. Szilágyi Levente / Budajenő
3. Balla János / TSC
4. Gubicz Ákos / Vác

Serdülő kcs. (1997-1998-ban születettek):

35kg (1 fő)
1. Váncza Krisztián / Érd 


38kg (2 fő)
1. Vidéki Roland / Kiskunfélegyháza 
2. Nagy Krisztián / Érd

42kg (4 fő)
1. Szelle Gábor / Bős 
2. Novák Benedek / VASI-VOLÁN
3. Kolecz János / TSC
4. Hangai Krisztián / Haladás

46kg (3 fő)
1. Daher Péter / DBC-Misi 
2. Borka Kevin / Naszvad
3. Busits Ádám / Kertváros

50kg (8 fő)
1. Kovács Bence / Érd 
2. Nagy Sebasztián / Nagykanizsa
3. Remete Bence / Nagykanizsa
3. Tóth Ádám / Marcelháza
5. Sebők János / PBSE
5. Büksöly Gergely / Bőd

54kg (3 fő)
1. Kismóni Móric / Dorog 
2. Tallér Péter / UTE
3. Szabadföldi Leon / Érd

58kg (10 fő)
1. Román Tamás / Soltvadkerti TE 
2. Mikó Erik / Érd
3. Lakatos Tamás / CVSE
3. Osváth Gergő / Dorog
5. Kócs Máté / FTC-Gyál
5. Jakocska János / Dorog

63kg (8 fő)
1. Gégény Dominik / Eger 
2. Peterka Márk / PBSE
3. Karácsony Dávid / Budajenő
3. Zelkó Viktor / Marcelháza
5. Szirom Norbert / CVSE
5. Jónás Olivér / Honvéd-Szondi

69kg (4 fő)
1. Balas Pavol / Trencsin
2. Rizmajer Antal / Csepel
3. Bozsó Tamás / Magyarkanizsa
4. Jakab Máté / Érd

76kg (5 fő)
1. Oláh Tamás / Érd 
2. Papp Lajos / Madar
3. Medgyes Tibor / CVSE
4. Sztancs Csaba / TSC
5. Illés András / Kőszeg

85kg (5 fő)
1. Pekár Patrik / Trencsin 
2. Érsek Róbert / Naszvad
3. Száraz Péter / Érd
4. Csurja Olivér / Dorog
5. Kungli Richárd / Sziget SC

+85kg (1 fő)
1. Ármán Márió / Csepel 

Junior kcs. (1993-1995-ban születettek):

55kg (3 fő)
1. Juhász Bence / Diósgyőri BC

2. Sánta Ferenc / Dél-Zselic
3. Lévai Zoltán / Dorog

60kg (6 fő)
1. Knipli Csongor / Dél-Zselic-Kaposvár
2. Fernyák Attila / Bős
3. Tóth Martin / CVSE
3. Zsebik Csaba / FTC
5. Hajcsik István / Érd
5. Tóth Richárd / Gyöngyös

66kg (8 fő)
1. Nagy Péter / Vác 
2. Nagy Mihály / Vác
3. Mikó Levente / Érd
3. Megály Attila / Marcelova
5. Bagin Emil / Trencsin
5. Szántó Gábor / Érd

74kg (8 fő)
1. Kottes Pál / ESMTK 
2. Szilvássy Erik / CSABI
3. Szekeres Mihály / FTC
3. Boros Balázs / Érd
5. Jámbor Tamás / Gyöngyös
5. Metzl Norbert / Érd

84kg (6 fő)
1. Kéri Zoltán / Mogyoród 
2. Papp György / BVSC-Dorog
3. Prim Martin / Érd
3. Bodorkos Dániel / Érd
5. Kiss Tibor / CSABI
5. Séber Máté / FTC

96kg (2 fő)
1. Rajczi Gergő / Dél-Zselic
2. Csóka Krisztián / Komárno

120kg (2 fő)
1. Boros László / Érd 
2. Sipos Tamás / Érd

Csapat végeredmény: 
1. Érd 127 pont 
2. Dorog 95.5 pont
3. Cegléd 81 pont
4. DBC-MISI 66 pont
5. FTC 63 pont
6. ESMTK 59 pont 


 

    2019. május 23. Dezső

Info Birkózóinknak
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció | Új jelszó